Sıkça Sorulan Sorular
Kapıda kalma olayı insanların başına gelmesini istediğini en son isteyeceği bir durumdur. Tabi kapıda kalmanın çok üst düzey dezavantajları vardır. Bunların başında örnek verecek olursak gece yarısı hafta sonu pazar günleri vs. gibi bunun için sizlere kapıda kaldığınız zamanlarda eğer şanslıysanız küçük te olsa kapınızı açabileceğiniz teknikleri burada anlatmaya çalışacağız. Umarım yardımcı olabilmişizdir. Şimdiden çok geçmiş olsun.

Çelik Kapımın Arkasında Anahtar Kaldı Nasıl açabilirim ?
Genellikle müşterilerimizin en sık karşılaştığı sorunlar Çelik Kapımın arkasında anahtar kaldı nasıl açabilirim? sorusudur. Bu konuda yapmanız gereken tek şey mutlaka çilingir çağırmak olacaktır. Eğer çelik kapınızı kastırma yada kanırtma yolu ile yani arasına delici kesici tornavida levye gibi kapınıza zarar verecek cisimlerle kanırtmaya çalışırsanız mutlaka çelik kapınız zarar görür. Eğer böyle bir sorununuz varsa bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Anahtarımı Kaybettim Nasıl Açabilirim?
Yoğun ve hızlı yaşamın vermiş olduğu dalgınlık ve unutkanlıktan ötürü ev sahipleri anahtarlarını kaybedebiliyor. Müşterilerimizin karşılaştığı en büyük sorunlardan birisi de bu anahtarı kaybolan çelik kapı kilitliyse mutlaka bir anahtarcı yardımıyla açılması gerekmektedir. Çünkü göbek dediğimiz kilit mekanizması kırılarak yerine yeni bir kilit modeli takılıp yeniden çalışır vaziyete getirilmelidir. Mutlaka ama mutlaka bir Çilingir yardımı almanızda fayda var. Çelik kapıların bu şekilde açılmaktan başka bir alternatifi bulunmamaktadır. Deneyeceğiniz her alternatif kapınızın kırılmasına, zedelenmesine yol açacaktır ki bu da size daha büyük maliyetlere mal olacaktır. Anahtarımı kayboldu nasıl açabilirim diyorsanız bize 0530 964 25 41 numaralı hattan ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Oda Kapısı Kilitlendi Nasıl Açabilirim?
Genellikle odalarda kapıların anahtarlarının kaybolma durumunda tek tip bir sorun çözme metodu vardır oda şu şekilde olmaktadır. Kulp bölümü dediğimiz kapıyı açmamızayarayan aparat kısmından önce ayna dediğimiz kapının kulp kısmında bulunan oval materyali sökerek daha sonra kapı kilidini bir tornavida yardımıyla söküp çıkartarak sağlıklı bir şekilde kapınıza zarar vermeden kilidinizi sökebilirsiniz. Sonrasında ise kapınıza uygun bir kilit modeli araştırarak yine söküm şeklindeki gibi kilidinizi takabilirsiniz. Daha detaylı anlayabilmeniz için ustalarımızın deneme amaçlı çekilmiş videosunu izleyebilirsiniz.
Erzurum'da Çilingir Servis Süresi Ne Kadar ?
Kapıda kalanlar için Çilingir’in ne kadar hızlı gitmesi çok önemlidir tüpün üstündeki yemek, açık bırakılan tüp, vb gibi daha büyük sıkıntılara yol açmaması için motorize ekiplerimiz Erzurum’da tüm bölgelerinde 15 dakika gibi kısa bir servis süresi içerisinde sizlere ulaşmaktadırlar. Tek yapmanız gereken şey İletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak soru veya sorununuzu net ve anlaşılır bir biçimde karşıdaki operatör’e anlatmanız olacaktır. Çankaya ve Erzurum`un  tüm bölgelerinde gerek motorize ekibi gerek ise taksi ekiplerimizle sizlere ulaşma dakikamız dediğimiz gibi 15 dakikadır. Güvenilir ve Çilingir belgeleri olan ustalarımız sizlerin tüm Kapı açma kilit değiştirme Göbek kırma gibi işlemlerini Profesyonel şekilde sağlamaktadır.

 

 

[/su_box]